Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Zagrożenia epidemiologiczne a zdrowie publiczne-wczoraj, dziś, jutro” realizowaną z projektu MEIN w ramach programu „Doskonała Nauka” organizowanej przez Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu.

W czasie konferencji gospodarzem dwóch sesji będzie Polskie Towarzystwo Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego .

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 wrześnie 2021r online.

W czasie konferencji odbędą się zarówno sesje plenarne, podczas których wykłady wygłoszą specjaliści z różnych dziedzin medycyny jak i warsztaty, które zapewnią pełną interaktywność i praktyczne spojrzenie na omawiane tematy. Nie zabraknie dyskusji oraz quizów z przypadków klinicznych i przykładów z życia wziętych.

Program konferencji oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: https://epidpublichealth.wum.edu.pl/

Kontakt:

Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego

Tel. 22 6215197

e-mail: epidpublichealth@wum.edu.pl.

Opłaty i numer konta:

Udział w konferencji w czasie rzeczywistym oraz możliwość późniejszego odsłuchania i dostęp do prezentacji konferencyjnych płatny 35 złotych. Opłat należy dokonywać na numer konta:

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

UL. ŻWIRKI I WIGURY 61

PL46 1160 2202 0000 0004 6690 3462

Tytuł przelewu: Opłata konferencyjna

W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

Pierwszych 200 osób, które dokonają opłaty otrzyma pendrive’y z nagranymi materiałami konferencyjnymi, kolejne 250 osób paczki z gadżetami konferencyjnymi.